Depolama

Ankara Depolama hizmetimiz sayesinde kullanmayacağınız eşyalarınızı belirttiğiniz süre içinde güvenle depolarımızda saklamaya hazırız. Profesyonel hizmetimizle uzun senelerdir nakliyat sektöründe yer alan Asiltaş Nakliyat firmamızın bünyesinde bulunan geniş ve bir o kadar güvenli depolarımızla eşyalarınızın ihtiyaç süre boyunca beklemesi için buradayız. Eşyalarınızın güvende olması için olabilecek tüm önlemleri almakta ve yükünüzü hafifletmekteyiz. Depolarımızda bekletmek istediğiniz eşyalar olduğunda firmamızla iletişime geçmeniz durumunda eşyaları adresinizden bizzat almakta ve depolarımıza taşıyarak ihtiyaç duyacağınız güne kadar kalmasını sağlıyoruz.

Bu hizmetimizde ev ve ofis eşyalarını bir süreliğine kullanmayacak olan kişiler, bir miktar ağır eşyalarını kullanmayacak kişiler ve kendilerine ait nedenlerle kişiler hizmetimizden yararlanmak istemektedirler. Asiltaş Nakliyat olarak bu hizmeti vermemiz esnasında ise eşyalarınızın depolarımızda ne kadar süre için kalacağı konusunda siz karar verebilmektesiniz. Eşyaları almak istediğinizde zaman ise bunu bir hafta önceden firmamıza bildirmeniz ve eşyaların belirtilen saatte teslim edilmesi için yararlı olmaktadır.

Ankara Depolama Fiyatlarımız

Depolama hizmetimizden yararlanmak istemeniz halinde bunun belli bir fiyat listesi ile verilmediğini bilmenizi isteriz. Depolarımıza koyacağınız eşyaların miktarı, kalacağı süre gibi bilgiler fiyat belirlenmemizde etkili olmaktadır.  Planladığınız süre sonunda eşyalarınızı almak için bir miktar daha süreye ihtiyacınız olması durumunda ise bunu firmamıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Depolama hizmetimizi aşağıda belirtilen şekilde sizlerin hizmetine sunmaktayız.

  • Eşyalarınız belirttiğiniz adreste paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına alıyoruz.
  • Eşyaların üst katlarda olması durumunda asansörlerimiz ile araçlara almakta ve depolarımıza taşıyoruz.
  • Özel yöntemler ile dizerek ve burada diğer eşyalarla karışmadan ayrı bir bölümde beklemesini sağlıyoruz.
  • Havalandırma sistemi olan depolarımız sayesinde eşyalarınız nem ve küf gibi oluşumlar nedeniyle zarar görmemektedir.
  • İlaçlamaları düzenli yaptığımızdan depolarımızda böcek ve haşerat bulunmamaktadır.
  • Düzenli temizlenen depolarımız eşyalarınız tozlanmadan ve kirlenmeden, koyduğunuz hali ile beklemektedir.

Ankara Depolama hizmetimizi Ankara ve çevre illerde yaşayan vatandaşlarımızın bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile vermekteyiz. Eşyalarınızın depolarımızda güvende olması için gereken önlemleri alıyor olmamıza rağmen olası deprem, sel yangın gibi doğal afetler sonucunda sıkıntı yaşamamanız adına sigortalı olarak hizmetimizi sunmaktayız.