Eşya Paketleme

 Paketleme ve ambalajlama nakliyat hizmetinde en çok dikkat gereken işlemler arasında başı çekmektedir. Önceleri bireyler evlerini kendi imkanları doğrultusunda taşırken zaman kaybı yaşamanın yanında eşyalarını da kendileri toplamaktaydılar. Bu esnada ise eşyaların zarar görmesi gibi talihsiz sonuçlar ortaya çıkıyordu. Halbuki günümüzde Asiltaş Nakliyat bu işlemi donanımlı ekipleri ile gerçekleştirmekte ve eşyalar için üst düzey koruma sağlamaktadır.

Ev eşyalarının farklı parçalardan oluştuğunu bilmekte ve her eşyanızı kendi parçasına uygun ambalaj malzemesi ve teknikleri ile koruma sağlamaktayız. Firmamızı tercih etmeniz durumunda taşınma günü geniş ekibimiz ile adresinize gelir ve yetkili çalışanlarımızın koordinasyonu sağladığı bu süreç içinde hiçbir aşamayı atlamaksızın dikkatle gerçekleştirilmekteyiz. İlk olarak mobilyalarınızın ve elektronik eşyaların sökülmesi işlemi ustalarımız tarafından yapılmakta, sonra paketleme yapılması sırasında oluşabilecek kırılma ihtimali yüksek eşyalar için de içleri köpüklü kutular tercih etmekteyiz.

Paketleme ve Ambalajlamada Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama hizmetini vermekte olduğumuz firmamız hizmeti verme esnasında sizlerden ek ücretler istememektedir. Aslında evinizi ya da ofisinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz durumunda bu işlemi kendi başınıza yapmamanızı istemekteyiz, amatörce yapılmış paketleme ile eşyalarda tam koruma sağlanması maalesef mümkün değildir. Taşınma esnasında sizler size ait eşyalarınızı topladıktan sonra diğer eşyaları bize teslim etmeli ve profesyonel ekiplerimizin TSE standardında malzemelerle paketleme yapmasını sağlamalısınız.

Dikkatle eşyaları topladıktan paketleme yaptıktan sonra asansörlü nakliyat hizmetimiz ile araçlarımıza yüklemekte ve yeni adresinize nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Yeni adresinizde de mobilyaların ve elektronik eşyaların kurulumunu yapmakta isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesini de yaparak yeni adresinizi normal hayatınıza başlamanız için hazır olarak bırakmaktayız.

Paketleme ve ambalajlama hizmetimizi geniş ekibimizle yaparak işimizi hızla tamamlamakta ve bu sayede sizlerin taşınma boyunca yaşadığınız stresten kısa sürede sıyrılmanızı sağlamaktayız. Ankara ilimizde yaşayan vatandaşlarımız için taşınmayı sorunsuz hale getiren firmamız şehir içi olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de yanınızdayız. Her müşterimiz bizim için özeldir ve bunun için eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görmekte üst düzey koruma sağlayarak nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.