Hakkımızda

Hakkımızda

Nakliyat sektörünün köklü firması olarak hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli şey sektörün lider firması olduğumuz ve deneyimli bir ekip ile rakiplerimize örnek olacak standartta hizmet verdiğimizdir. Donanımlı ekiplerimiz ile bireylerin olduğu gibi kurumsal ihtiyaçlarınız için de yılın her anı kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetinde uzman ekiplerle hizmet vermek gibi ayrıca güncel yöntemlerin kullanılması da önemlidir ve firmamız teknolojiyi yakından takip ederek sahip olduğumuz portatif asansörlerimizin bakımlarını yapmakta ve tüm uygunluk belgelerine sahip olmasını sağlamaktayız. Araç filomuzu düzenli aralıklarla yenilemekte ve içlerini süngerle kaplayarak koruma gücünü arttırmaktayız.

Zamanın kıymetini bilen Asiltaş Nakliyat olarak müşterilerimizin zaman kaybı yaşamasını önleyerek planlı çalışmaktayız. Tüm nakliyat hizmetlerimizi yetkili arkadaşlarımız ile anlaşarak sağlamakta ve sizlerin taşınma sırasında zaman kaybı yaşamanızı engellemekteyiz. Eşyalarınızın güvende taşınması için en önemli noktanın paketleme ve ambalajlama olduğunu dikkate alarak kaliteli malzeme ile yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun için TSE standardında kaliteli malzeme kullanmaktayız.

Hedeflerimiz

Asiltaş Nakliyat olarak hakkımızda bilinmesini istediğimiz diğer önemli nokta sizlerin oluşan nakliyat ihtiyaçlarınız için size özel çözümler üretirken bunun en uygun maliyetli olması adına düşük kar ile hizmet vermekteyiz. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu belirterek bunun için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Her nakliyatımızı sigorta kapsamında yapmaktayız ayrıca istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sıkıntı yaratmasına engel olmaktayız.

Firmamızın hedeflerinin arasında Ankara ilimizde nakliyat ihtiyacınız olması ile bunu üstün kalite hizmet alarak karşılayabilmenizi sağlamak yer almaktadır. Her müşterimizi özel kabul ederek aldıkları hizmetten tam anlamıyla memnun olmalarını sağlamaktayız. Hakkımızda bilinmesi gereken önemli noktalardan birisi de işimizi titizlikle yapmanın yanında gecikme ihtimaline izin vermeyerek kıymetli zamanınızın beklemekle geçmesine izin vermeyecek olduğumuzdur.

Şehir içinde olduğu kadar şehirler arası nakliyat konusunda da uzman olmamız sayesinde ülkemizin her il ve ilçesine sizler için hizmet sağlamakta eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Taşınma stresi yaşamadan ayrıca yorulmadan ev ve ofislerinizi taşımanız gerektiğinde üstün kalitede hizmet sağlamaktayız. Size özel çözümlerimizi öğrenmek için bizimle online iletişim kurabilirsiniz.