Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara Parça eşya taşımacılığı firmamız bünyesinde uzun yıllardır devam eden ve profesyonel ekibimiz tarafından üstün kalitede verilmektedir. Bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese taşımak isteyen kişilerin bunun için aradığı uygun fiyatlı çözümü Kurşun Nakliyat firmamız bu hizmeti sunmaktadır. Yazlığınıza, öğrenci evine ya da farklı bir neden ile herhangi ağır eşyanızı göndermek istediğinizde bunun için özel bir araç ve yüklü maliyet gerekmektedir.

Oysa firmamız bu hizmeti ile aynı yönde taşınacak olan eşyaları tek bir araca yükleyerek bu şekilde maliyetin daha uygun olmasını sağlamaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan başarılı firmamız eşyalarınızın güvende olarak yeni adresine taşınmasını sağlamaktadır. Her nakliyenin farklı bir maliyeti vardır. Bunun için eşyalarınızı görmeden, gerekli diğer bilgileri almadan fiyat vermemekte olup, bütçenize uygun çözümler hazırlamaktayız.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

Ankara Parça eşya taşımacılığı belirttiğimiz şekilde bir aracı doldurmayan miktarda eşya ve bunun taşınması için uygun fiyatlarla arayan kişilerin kararına sunulmaktadır. Bu hizmetimizi de diğer hizmetlerimiz gibi büyük bir titizlikle yaparak eşyaların koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Parça eşyanızın taşınabilmesi için firmamızı tercih etmeniz halinde şu şekilde hizmet sağlamaktayız.

  • Adresinize gelerek öncelikle eşyaların paketleme ve ambalajlamasını sağlayarak koruma altına almaktayız.
  • Üst katlardan alınması halinde portatif yük asansörlerimizle araçlara almaktayız.
  • Kapalı kasa, içleri geniş araçlarımıza özel tekniklerle yüklemekte ve diğer eşyalar ile karışmasını engellemekteyiz.
  • Yeni adrese önceden belirttiğimiz zamanda teslim edip ve ev sahibinin bekleyip zaman kaybı yaşamasını önlemekteyiz.

Ankara Parça eşya taşımacılığı hizmetinde uygun fiyatlar ile çok fazla talep görmektedir. Ankara ilimizde ortaya çıkan bu taleplerin karşılanması isteğiyle bu konuda deneyimli ekiplerimiz ve geniş araçlarımız ile yılın her zamanında çalışmaya sürdürmekteyiz. Bu hizmetimizi verdiğimi sırada sigortayı ihmal etmemekte ve eşyaları gerçek değerinde sigorta yaparak istenmeyen bir kaza anında bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Evinizi ya da ofisinizi taşıyacak olduğunuzda ortaya çıkan yüksek maliyetler nedeniyle stres yaşayabilirsiniz, bu stresi ise firmamızı tercih etmeleri halinde yaşamanızı önlemekte bütçenize uygun size özel çözümler üretmekteyiz.