Şehiriçi Nakliyat

Ankara Şehir içi nakliyat hizmetini üstün kalitede sağlamakta olan firmamız Asiltaş Nakliyat, sizlerden gelmeye devam eden talepler üzerine gelişmeye devam etmektedir. Tecrübeli ayrıca dinamik ekiplerimiz sayesinde evinizi ve ofisinizi taşımanız gerektiğinde eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Yorucu bir süreç olan taşınmanın tüm sıkıntısını ortadan kaldırarak memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşatmak istiyoruz. Asiltaş Nakliyat olarak nakliyat ihtiyacınız olduğunda yanınızda olabilmek için kesintisiz olmaksızın çalışmaktayız. Yurtdışında tercih edilen nakliyat yöntemlerini ülkemize getirerek eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

Başkentimiz Ankara’da faaliyet gösteren firmamız bütün ilçelerine hizmet götürmekte ve stres yaşatmadan ve yormadan sizlere bir nakliyat sürecini sunmaktadır. Bu denli tercih ediliyor olmamızda en önemli etken müşterilerimize verdiğimiz tüm sözlerde gerçekçi olmamızdır. Düzenli olarak nakliyatı gerçekleştirmekte, başlangıç ve bitiş saatini size bildirerek zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Tüm bu süreci yetkililerimiz koordinasyonunda gerçekleştirmekte ve sizin eşyaların başında beklemenize gerek bırakmamaktayız.

Ankara Şehir içi Nakliyat Fiyatları

Şehir içi nakliyat hizmeti sırasında sağladığımız üst düzey müşteri memnuniyetinde ki nedenlerden birisi bütçenizi aşmayan fiyatlar ile hizmet veriyor olmamızdır. Her nakliyatın maliyetinin ayrı olduğunu bilmekteyiz ve bu yüzden eşyaları görmeden herhangi fiyat bilgisi verememekteyiz. Uygun olduğunuzda vermiş olduğunuz adresinize ücret almadan gerçekleştireceğimiz ziyaret ile size en uygun fiyat teklifini hazırlamakta ve kabul etmeniz halinde yine uygun olduğunuz günü öğrenerek aşağıdaki şekilde nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.

  • Taşınma gününde kararlaştırılan saatte evinize gelerek eşyalarınızı toplamakta, paketleme ve ambalajlamayı kaliteli malzemeyle özel teknikler ile yaparak eşyalar için üst düzey koruma sağlamaktayız.
  • Asansörlü nakliyat imkanı sunan firmamız üst katlarda oturuyor olmanız durumunda portatif yük asansörleri ile eşyaları araçlara almaktadır.
  • Kapalı kasa, geniş araçlar ile eşyaların nakliyesini sağlamaktayız.

  Şehir içi nakliyat hizmetimiz, sigortayı asla ihmal etmemekte ve eşyalarınızın gerçek değerinde sigortalanması için ücretsiz hizmet vermekteyiz. Sigortayı ekibimiz evinize girdiğinde hemen başlatmakta ve yeni adrese yerleştirildikten, ekibimiz evinizden ayrılana dek de devam ettirmekteyiz. Stresli olan bu süre içinde pozitif olmaya ve anlayışlı olmaya önem vermekteyiz.