Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı nakliyat hizmetini tüm müşterilerimize sunmakla birlikte taşınmaları gerektiğinde yaşadıkları stres ve kaygıları yaşamadan eşyalarının taşınabilmelerini sağlamaktayız. Asiltaş Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için nakliyat esnasında hiçbir ayrıntıyı es geçmediğimi gibi eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için de ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Taşınmanız gerektiğinde nakliye firmamızı tercih etmeniz ile uzman eksper arkadaşlarımız ile adresinize gerçekleştirdiğimiz ziyaret sonucu ekspertiz raporu hazırlamakta ve eşyaların gerçek değerinin tespitini yapmaktayız.

Hazırladığımız rapor sayesinde eşyaların sigortalanmasını sağlamakla kalmayıp ayrıyeten taşınma sırasında zarar görmemesi için de maksimum güvenlik önlemleri almaktayız. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini önleyecek bir numaralı nokta ise uygun yöntemler kullanılarak paketleme ve ambalajlama yapılmasıdır. Bunun için işinin ehli ekiplerimiz ile hizmet vermekte ve TSE standardına uygun kalitede ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Mobilyalarınızın ve elektronik eşyalarınızın sökülmesi yeni adreste ise montajının yapılmasını da firmamızın çalışanları gerçekleştirmektedirler.

Ankara Sigortalı Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Ankara Sigortalı nakliyat hizmetini hemen hemen tüm nakliyat firmaları vermektedir, ancak bazı firmalar bunu göstermelik yapmakla beraber beklenmeyen bir kaza olması halinde sorunların olmasına neden olmaktadır. Oysa profesyonel nakliyat firması olarak bizler, sigortayı eşyaların gerçek değeri üzerinden yapmaktayız. Bununla beraber ekiplerimiz evinize girdiği anda sigortayı başlatmakta olup tüm nakliyat sürecinde devamlılığını sağlamaktayız. Yeni adresinizde eşyalar yerleştirildikten, ekibimiz evinizden ayrılana dek devam ettirmekteyiz.

Eşyalarınızın için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmak adına modern yöntemler tercih etmekteyiz. Çok katlı binalarda yaşayan veya üst katlara taşınacak kişiler için asansörlü nakliyat hizmetimizi kullanmaktayız. Firmamızın bünyesindeki portatif yük asansörleri ile eşyaları araçlarımıza almakta ve işimizi bu şekilde hızlıca tamamlamaktayız.

Ankara Sigortalı nakliyat hizmeti taşınma işlemi adına çok büyük önem taşımakla beraber asıl olan eşyaların zarar görmeden hızlı bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilmesidir. Ankara’da uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız sağladığı yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile bunu başarmaktadır. Firmamızı tercih edenler taşınmayı yorulmadan ve eşyaları zarar görmeden halledebilmekte ve bu sayede de artık taşınmak bir sorun olarak görmemekten çıkıp, her defasında tercih edilmemizi sağlamaktadır.