Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü nakliyat son yıllarda nakliyat firmalarının verdiği hizmetler arasında kendine yer bulmaktadır. Bu hizmet sayesinde taşınmanın en zor olduğu durumlardan biri olan eşyaların bina merdivenlerinden indirilmesi ve çıkartılması sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Merdivenlerin kullanılması esnasında ortaya çıkabilecek tehlikeleri ortadan kaldırılmakta, portatif yük asansörleri kullanılarak eşyaların güvenli ve uygun bir nakliyat süreci oluşturulmaktadır.  Asiltaş Nakliyat olarak kullanarak son teknolojiye sahip asansör sitemlerimiz ile eşyalarınızın taşınmasını kısa sürede gerçekleştirmekte ve taşınma sürenizi kısaltmaktayız.

Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi adına önlemler alınması gerekmektedir. Bu önlemler arasında ise paketleme ve ambalajlama önemli bir yer sahiptir. Dikkatli bir şekilde her eşya kendi cinsine uygun teknik ve malzeme ile paketlenmektedir. Bu şekilde koruma altına alınan eşyalarınız ise asansör sistemlerimiz ile araçlara alınmakta ve sorunsuz bir nakliyat süreci oluşturulmaktadır. Araçların kapalı kasa, içlerinin süngerle kaplı olması güvende olması için önem taşımaktadır.

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız ile bu hizmeti almak isteyen kişilerin ilave ücretler ödemesine izin vermemekteyiz. Evinizin ya da ofisinizin taşımanız gerektiğinde bunun için adresinize yapılan ziyaret ile beraber eşyalar görülmekte ve yeni taşınacağı adres ile ilgili bilgiler alınmaktadır. Eski evinizin ya da yeni adresinizin üst katlarda olması durumunda da asansör sistemlerimizi devreye sokmaktayız. Tüm bilgileri göz önünde tutarak bütçenize en uygun fiyat teklifini hazırlanmaktayız. Taşınma gününde ise bina önüne getirilen asansörün kurulumunun ardından testi de yapılmakta ve sorun olmaması durumunda kullanımına başlanmaktadır.

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetimizi her müşterimize vermeyi istiyor olsak da buna rağmen her zaman vermemiz mümkün olmayabilmektedir, çünkü portatif asansörlerin kurulabilmesi için bina yapısının da buna uygun olması gereklidir. Binanın yapısına uygun olarak asansör kullanılmak istendiğinde ayrıca hava şartları da büyük önem taşımaktadır. Özellikle en üst katlarda oturan kişilerin eşyalarının taşınması esnasında havanın aşırı rüzgarlı olması durumunda bu güvenli olmamaktadır. Havanın aşırı rüzgarlı olması halinde ise uygun olacağı günün beklenmesi daha doğrudur. Ankara ilinde eşyalarınızın güvenli nakliyat süreci ile taşınması istemiyle hizmet vermekteyiz.