Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden eve nakliyat hizmeti nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Çeşitli birçok neden ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalabilmektedir. Bu durum karşısında Asiltaş Nakliyat olarak firmamız üstün kalite hizmeti ile öne çıkmaktadır. Evinizi taşımanız esnasında yorulmanızı ve eşyalarınızın zarar görmesini kesinlikle istememekteyiz. Alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz sayesinde kısa sürede taşınmanızı ve yeni adresinizde hayatınıza devam edebilmenizi istemekteyiz.

Profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamız yılın her anı çalışmakta olup, taşınma ihtiyacınız olduğunda bunun için beklemenizi önlemekteyiz. İşimizi kısa sürede tamamlamak amacıyla alanında uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Üstün kalite hizmeti uygun fiyatlar ile alabilmenizi sağlamak için düşük kar katkısı ile hizmet sağlamaktayız. Telefonda fiyat vermemekte, eşyalarınızı yerinde görerek bütçenize uygun maliyetlerin belirlenmesini sağlamaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almanın Avantajları

Ankara Evden eve nakliyat titizlikle yapıldığında eşyalar zarar görmeyeceği gibi, ev sahibinin de yorulmasına gerek kalmamaktadır. Bunun için de bizler bizzat hizmet vermekte ve evinizin taşınması esnasında bütün detayları sizin yerinize düşünmekteyiz. Bir taşıma planı oluşturmakta ve bu plana adım adım uyarak bir aksilik olmasına da müsaade etmeyiz. Evinizin taşınması sırasında ise şu aşamalardan geçmekteyiz.

  • Eşyalarınız uzman ekiplerimiz sayesinde paketleme ve ambalajlama yaparak toplamaktayız. Mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı sökmekte ve yeni adresinizde de montajını yapmaktayız.
  • Asansörlü nakliyat hizmeti olan firmamız eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamanın yanında oluşabilecek risklerin de ortadan kalkmasını sağlamaktadır.
  • İçleri geniş, kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekte eşyaların açık hava ve iklim şartlarından etkilenmesine izin vermemektedir.

Ankara Evden eve nakliyat hizmetimizi tüm müşterilerimize sigortalı olarak vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyaların gerçek değerini tespit edip, bu şekilde sigortayı ekibimiz evinize girdiği anda başlatıp yeni adreste eşyaları yerleştirip ayrılana dek devam ettirmekteyiz. Ankara ilimizde yaşayan vatandaşların, üstün kalitede hizmetle ev ve ofislerini taşımalarını sağlamak amacıyla genişlememizi sürdürmekteyiz. İlimizin tüm ilçelerine olduğu gibi farklı bir şehre taşınmanız durumunda da ülkemizin tüm il ve ilçelerine sizler için hizmet sağlamaktayız.