Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetini firmamız uzman ekipleri ile uzun süredir vermektedir. Sağlamış olduğumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti sayesinde her geçen gün daha da çok kişi tarafından tercih edilmekte olan ve artan taleplere yönelik büyüme ve gelişmeye devam etmekteyiz. Nakliyat sektöründe titizlikle kusursuz verilmesi gereken hizmetler arasında yer almakta olan ofis taşımacılığı hizmetimizde ofis eşyalarınızı üst düzey koruma altında taşınmasını sağlamaktayız.

İşlerinizi yönettiğinizin ofislerinizin kapalı kalması ne yazık ki işlerinizin aksamasına neden olacaktır. Buna izin vermemek adına Asiltaş Nakliyat ailesi olarak yılın her anı çalışmakta ve size en uygun zaman içerisinde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Geniş ekiplerimiz sayesinde planlı olarak nakliyatı gerçekleştirmekte ve işimizi hızla tamamlayıp yeni ofisinizde çalışabilmenizi sağlamaktayız. Ofis eşyalarının kıymetli olduğunu biliyoruz ve tüm ekibimizi titizlikle oluşturmaktayız.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis taşımacılığı özel yöntemler gerektiren ve titizlik isteyen bir nakliyattır. Bu konuda deneyimli bir firma olarak Ankara ilimizin tüm ilçelerinde bulunan ofislerinizi şehir içinde ve dışında taşımanız gerektiği anda yanınızda yer almaktayız. Profesyonel olarak vermiş olduğumuz hizmetimizde şu detaylara dikkat çekmek isteriz.

  • Nakliye öncesi ofisinizi ziyaret edip bütçenize en uygun maliyeti belirler ve önceden fiyat bilgisini sağlamaktayız.
  • Nakliye günü geniş bir ekiple gelerek paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Firmamız bünyesinde ustalar ile elektronik eşyaların ve mobilyaların sökülmesi, verilen adreste kurulumunun yapılmasını gerçekleştirmekteyiz.
  • Üst katlarda yer alan ofislerin taşınmasında bina merdivenlerini yerine sahip olduğumuz portatif asansörleri kullanmaktayız.
  • Kapalı kasa, içleri geniş ve süngerlerle kaplı araçlarımızla nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.
  • Yeni ofise nakliyesi gerçekleşen eşyaların yerleştirilme işlemini yapmaktayız. Her eşyayı ayrı olarak toplamakta olduğumuzdan bu sırada karışıklık yaşanması ihtimalini önlemekteyiz.

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetimizde ihmal etmediğimiz bir nokta da sigorta olmaktadır. Değerli ofis eşyalarınız için her koruma önlemlerini almış olmamıza rağmen istenmeyen kazalar olması durumunda bunun sıkıntı yaşatmasını önlemek adına sigortalı nakliyat yapmaktayız. Ücretsiz ekspertiz ile ürünü gerçek değerinden sigortalamakta ve sigortanın tüm nakliyat boyu devam etmesini sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle online iletişim kurabilirsiniz.