Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehirler arası nakliyat hizmetimizi donanımlı ekiplerimizle üstün kalitede vermekte olup, yeni bir şehre taşınacak olan vatandaşlarımızın eşyalarının zarar görmeden taşınmalarını sağlamaktayız. Köklü bir nakliyat firması olarak işimizi dikkatle yapmakta ve müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi kabullenmekteyiz. Asiltaş Nakliyat olarak uzun yolda taşınacak eşyalar için ayrıca koruma önlemeleri sağlamaktayız. Uzun yolda eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi için kapalı kasa, içleri süngerle kaplanmış son model araçlar kullanmaktayız. Araçlarımızı profesyonel sürücülerimiz dikkatle kullanmakta ve hedef adrese sorunsuz olarak ulaşmasını sağlamaktadır.

Güvenilir olmanın ilk şartı sizlerin sorunsuz olarak taşınmanızı sağlamak ve uzman ekiplerimiz ile yorulmadığınız ve sorun yaşamadığınız bir nakliyat süreci sunmaktayız. Nakliyatın uzun sürüyor olması yaşanan stresinin ve endişenin artmasına sebep olmaktadır. Müşterilerimizin memnun olmasına önem veren firmamız geniş ekipler ile hizmet vermekte ve işini hızla tamamlamaktayız. Taşınma ihtiyacınız olduğunda, beklemenize gerek bırakmayarak yılın her günü sizlere nakliye hizmeti vermekteyiz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Ankara Şehirler arası nakliyat hizmeti almak istediğinizde bunun için en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almak istediğinizi ve beklentilerinize düşük kar katkısı ile çalışarak cevap vermekteyiz. Tüm müşterilerimizin eşyalarının özel olduğunu bilmekte olup ve taşınma için en uygun maliyeti hesaplanmak üzere ücret almadan adresinize yetkili çalışanlarımız ile ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu ziyaret sayesinde belirlediğimiz fiyat ise kesindir ve taşınma sonrası ilave maliyetler olsa dahi size hiçbir şekilde yansıtılmamaktadır. Eşyalarınızın taşınmasını planlı olarak gerçekleştirmekte ve planımızı aşağıdaki şekilde gerçekleştirmekteyiz;

  • Paketleme ve ambalajlama desteği firmamız bünyesinde vermekteyiz. Nakliye günü belirtilen saatte gelerek mobilyaların ve elektronik eşyaların ambalajlanmasını yapmaktayız. Eşyaları koruma altına aldıktan sonra araçlarımıza nakletmekteyiz.
  • Üst katlarda oturuyor olmanız halinde kendi portatif yük asansörlerimiz ile eşyalarınızı araçlarımıza yüklemekteyiz.
  • Eşyalarınızı Hızla yeni adresinize ulaştırmakta ve yerleştirme sonrası evinizden ayrılmaktayız.

Şehirler arası nakliyat hizmetimizi sigortalı olarak vermekte olup eşyaların gerçek değerinde sigortalanmasını sağlamaktayız. Ankara merkezli firmamızı tercih etmeniz durumunda Türkiyemizin her il ve ilçesine sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak da alabilirsiniz.